Persatuan Doktor Falsafah Malaysia

Ahli Jawatankuasa

Name Photo Email
Pengerusi Doktor Renga Rao A/L Krishnamoorthy rao@salam.uitm.edu.my
Timbalan Pengerusi Doktor Mohamad Faizul Yahya faizulmy@gmai.com
Naib Pengerusi Doktor Jayaletchumi Thirugaman Sambantha Moorthy tjaya771129@yahoo.com
Setiausaha Doktor Thevaneyan Krishta @ David tkrishta@gmail.com
Bendahari Tuan Mohan Kuumar A/L Manikam suwaha88@yahoo.comm
Ahli Jawatankuasa Doktor Lau Kok Tee ktlau@utem.edu.my
Ahli Jawatankuasa Doktor Amnorzahira Amir amnorzahira@salam.uitm.edu.my
Ahli Jawatankuasa Doktor Zuhaida Mohd Zaki ce_zuhaida@yahoo.com
Ahli Jawatankuasa Doktor Khairel Refezi Bin Ahmad refezi@unimap.edu.my
Ahli Jawatankuasa Doktor Sudharshan Naidu A/L Raman snraman@gmail.com
Ahli Jawatankuasa Dr Jon Tay tjj212@gmail.com
Ahli Jawatankuasa Professor Dr.Sivarao A/L Subramonian sivarao@utem.edu.my